Viera Jantošovičová

Môj príbeh s Greenway

Ahojte, volám sa Viera Jantošovičová a rada by som sa s Vami podelila o svoj príbeh s Greenway.

Tento unikátny eko projekt prišiel do môjho života v najlepšom čase ako odpoveď na otázky, ktoré som riešila vo svojej firme a domácnosti už niekoľko mesiacov. Dlhodobo som sa totiž zaoberala myšlienkou ako sa zbaviť chémie pri upratovaní a údržbe domácnosti.

Projekt Greenway dokonale zapadol do môjho života, milujem prírodu, veľa času trávim v horách, keďže som inštruktorkou Nordic Walking a vediem aj klub v našom meste (FB: Nordic Walking Trenčín a okolie https://www.facebook.com/nwtrencin/ ). Zároveň som majiteľkou upratovacej firmy (www.matkyvpraci.sk), kde sa snažíme dlhodobo ísť eko cestou. Ako sa vraví, kto hľadá nájde, i keď v tomto prípade by sa dalo povedať, že si Greenway našla mňa. Po úvodnom stretnutí s Ivanom Grilusom a Oxanou v Trenčíne, kde mi vysvetlil filozofiu firmy som nezaváhala ani na chvíľu a rozhodla som sa výrobky vyskúšať. Som skôr taký neveriaci Tomáš, a preto som potrebovala vlastnú skúsenosť s výrobkami kým sa pustím túto myšlienku ďalej zdieľať do sveta. Výrobky prišli, výsledok práce s nimi je fantastický a tak sa mi nedalo inak ako túto myšlienku zdieľať ďalej do sveta a šíriť túto filozofiu. Musela som však zlomiť svoj predsudok voči  referenčnému predaju, ktorý ma dovtedy nikdy nepresvedčil, aby som sa touto cestou dala. S Greenway to však išlo veľmi prirodzene a ľahko, keďže ponúkame kvalitný výrobok, šetriaci naše zdravie, naše peňaženky a našu planétu, je dostupný pre každého a vysoko kvalitný, s jedinečným patentom, ktorý je zárukou spokojnosti každého. Nie je mi jedno čo po sebe zanecháme pre ďalšie generácie a vďaka tomuto skvelému konceptu máme možnosť skutočne meniť svet na lepšie miesto pre život. Ďalším prínosom práce s Greenway je skvelý team spolupracovníkov a obrovské množstvo pozitívnej energie, ktorá ide z celej spoločnosti. Naviac mi táto príležitosť prišla v čase koronakrízi, kedy bolo veľmi ťažké udržať si pozitívne nastavenú myseľ, no Greenway si poradil aj s týmto, keďže ponúka pracovnú príležitosť s viac ako motivačným odmeňovacím programom a orientuje moje myšlienky pozitívnym smerom. Firma podporuje aj mnohé skvelé projekty napríklad na záchranu delfínov, posiela svojím zákazníkom semiačko sosny, a pod.
Pozíciu leader sa mi podarilo dosiahnuť v rýchlom štarte za 2 mesiace a verím, že sa to podarí každému, kto má v sebe odhodlanie a chuť na sebe pracovať. Ak máš rovnaké eko nastavenie ako ja, a chceš sa podieľať na šírení tejto úžasnej vízie firmy, alebo ak či máš rád pozitívne naladených ľudí a chceš svoje myšlienky orientovať užitočným smerom, alebo jednoducho hľadáš skvelú pracovnú príležitosť , tak neváhaj a pridaj sa k nám. Veľmi rada ťa uvítam v našom teame a pomôžem ti so všetkým čo budeš potrebovať na úspešný štart a životnú cestu s Greenway. ☺

My way is Greenway. What is yours?