Eva Vargová

Volám sa Eva Vargová. Ak ma nepoznáte, som energická, ambiciózna, dobrosrdečná, komunikatívna a cieľavedomá, mama a manažérka.  V mojom životopise by ste ťažko hľadali prácu, kde chýba komunikácia, služba, alebo obchod. Pracovala som v oblasti marketingu, administratívy a aj samotného predaja služieb a tovaru. Môžem povedať, že každá oblasť mi niečo dala.

Veľmi rada spoznávam nových ľudí. Prinášajú mi do života, nové podnety, príležitosti, ale aj naplnenie – keď im dokážem pomôcť. Aj preto chcem osloviť nových partnerov, aby som im pomohla uskutočniť pozitívne zmeny v ich živote. Môžu sa týkať ekologickej domácnosti, ale aj príležitosti zarobiť si nejaké eurá navyše, či naplno rozbehnúť svoju kariéru.

V obchodných vzťahoch som za otvorenosť, férovosť a zodpovedný prístup. Vždy sa snažím nájsť riešenia nie prekážky. 

Okrem pracovných vecí som mama na plný úväzok pre dvoch mojich chalanov v školskom veku. Snažím sa sprevádzať ich životom, učiť ich zodpovednosti, poriadku, ale aj zábave a šanteniu. Sú naplnením môjho života a aj keď je to niekedy neľahké nevymenila by som ich za nič na svete. Učím ich objavovať  prírodu, ktorej krásu a dokonalosť obdivujem.

Aj preto aktuálne pracujem v oblasti ekologickej domácnosti. To mi dodáva pocit dvojnásobnej spokojnosti: viem si veľmi dobre zarobiť na svoj život a život mojej rodiny a okem toho mám dobrý pocit, že robím niečo pre našu Zem, prírodu, ekológiu.

Cítim sa zdelá pomôcť Vám, všetkým, čo čítate tieto riadky dosiahnuť pozitívne zmeny vo Vašom osobnom aj kariérnom živote. Viem Vám efektívne pomôcť s výberom vhodných ekologických produktov. Ak to pre Vás bude aktuálne, vieme sa porozprávať aj o tom, ako viete ponúknuť ekologické produkty Vašim známym.